Hotel je 1 minútu pešo od sídla CBRE, kde sa koná večerná párty!

ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠOM POHODLÍ.

Bratislava: Vyberáme za Vás!

star star star star star

Bratislavský hrad

Bratislavský hrad je súbor stavieb v historickom areáli, ktorý zaberá vrchol návršia na juhozápadnom ostrohu malokarpatského chrbta na ľavom brehu Dunaja v Bratislave. Hradu dominuje monumentálna stavba bývalého kráľovského paláca tvoriaca neodmysliteľnú panorámu hlavného mesta Slovenska. Svojím zástojom v dejinách Veľkej Moravy, Uhorska, Česko-Slovenska a moderného Slovenska predstavuje Bratislavský hrad významný pamätník spoločensko-historického vývoja v tejto oblasti.

star star star star star

Eurovea

Eurovea je názov nového bratislavského medzinárodného obchodného centra na ľavom brehu Dunaja, v blízkosti mosta Apollo, Slovenského národného divadla a budovy Tower 115. Eurovea spája nábrežie s centrom mesta a rozširuje ponuku obchodov a priestorov pre zábavu a voľný čas. Takmer dve tretiny plochy Eurovey tvorí zeleň a verejné priestory. Tie vytvoril investor za približne štyristo miliónov korún a po dokončení sa stali majetkom mesta.

star star star star star

Staré Mesto

Na území mestskej časti je väčšina bratislavských kultúrnych pamiatok - počnúc Bratislavským hradom týčiacim sa nad Dunajom - neoficiálnym logom nielen mesta, ale celého Slovenska, cez gotický Dóm sv. Martina, Michalskú vežu, pod ktorou sa začína turistami i Bratislavčanmi vyhľadávané Korzo, až po pôvodné i nové Slovenské národné divadlo či prekrásnu Medickú záhradu.

V termíne podujatia odporúčame

music_video

Networkingová Párty o 18:00

Networkingová párty sa koná v sídle spoločnosti CBRE, hneď oproti hotelu Falkensteiner. Vychutnajte si grilovanie na terase, a 360" panormatický výhľad na Bratislavu. Odložte kravatu a opätky, po inšpiratívnych prehliadkach CPS si užite neformálnu zábavu. Zoznámte sa so zaujímavými účastníkmi, dokončite diskusie, a vymeňte si nápady alebo dohodnite spoluprácu pri pohári dobrého vína a špecialitách šéfkuchára.

group_work

Prešporáčik

Vyskúšajte jazdu historickým Prešporáčikom, ktorý vás prevezie z prvého CPS do druhého CPS. Popri "site tours" si tak vychutnáte i prehliadku Bratislavy a dozviete sa o Bratislave pár zaujímavých faktov.

local_bar

Niečo extra na večer

V Bratislave to žije vo dne i v noci. Bary so živou hudbou, vinárne ponúkajúce ochutnávky tých najlepších kúskov z pivnice, pivovary, ktoré si varia svoje vlastné jedinečné pivo – to všetko a mnoho iného čaká na Vašu návštevu. V blízkosti hotela Falkensteiner odporúčame GREAT Club, kde je každý štvrtok "Good Life Party", alebo blízky remeselný pivovar FABRIKA Pub so skvelou kuchyňou.