Hotel DoubleTree by Hilton, Bratislava

Až 95% CFOs si vybralo Bratislavu za miesto konferencie. Konferencia sa uskutoční v priestore "Ballroom" a "Waldorf" (Controlling Fórum), ktoré sú spoločne najväčšie kongresové priestory v meste a umožňujú nám pohodlne privítať vyše 300 účastníkov podujatia.

Pripravili sme pre Vás nové interaktívne sedenie a ešte lepšie možnosti na networking

Na čo sa môžete tešiť

music_video

Párty o 18:00

Odložte kravatu a opätky, po inšpiratívnom prvom dni bude čas na neformálnu zábavu. Zoznámte sa so zaujímavými osobnosťami, ktoré ste možno nemali čas osloviť počas konferencie. Dokončite diskusie, vymeňte si nápady alebo dohodnite spoluprácu pri pohári dobrého vína a špecialitách šéfkuchára.

group_work

Sprievodný program

Počas hlavného programu sa koná niekoľko workshopov. Nezmeškajte soft-skillový tréning Ivany Miklovič, ktorá prinesie riešenia na problematické situácie pri rozhodovaní, rovnako i návod, ako sa vysporiadať s tvrdými faktami a hľadieť pravde do očí.

local_bar

Zábava v hlavnom meste

V Bratislave to žije vo dne i v noci. Bary so živou hudbou, vinárne ponúkajúce ochutnávky tých najlepších kúskov z pivnice, pivovary, ktoré si varia svoje vlastné jedinečné pivo – to všetko a mnoho iného čaká na Vašu návštevu.

V termíne podujatia odporúčame

star star star star star

Bratislavský hrad

Bratislavský hrad je súbor stavieb v historickom areáli, ktorý zaberá vrchol návršia na juhozápadnom ostrohu malokarpatského chrbta na ľavom brehu Dunaja v Bratislave. Hradu dominuje monumentálna stavba bývalého kráľovského paláca tvoriaca neodmysliteľnú panorámu hlavného mesta Slovenska. Svojím zástojom v dejinách Veľkej Moravy, Uhorska, Česko-Slovenska a moderného Slovenska predstavuje Bratislavský hrad významný pamätník spoločensko-historického vývoja v tejto oblasti.

star star star star star

Eurovea

Eurovea je názov nového bratislavského medzinárodného obchodného centra na ľavom brehu Dunaja, v blízkosti mosta Apollo, Slovenského národného divadla a budovy Tower 115. Eurovea spája nábrežie s centrom mesta a rozširuje ponuku obchodov a priestorov pre zábavu a voľný čas. Takmer dve tretiny plochy Eurovey tvorí zeleň a verejné priestory. Tie vytvoril investor za približne štyristo miliónov korún a po dokončení sa stali majetkom mesta.

star star star star star

Staré Mesto

Na území mestskej časti je väčšina bratislavských kultúrnych pamiatok - počnúc Bratislavským hradom týčiacim sa nad Dunajom - neoficiálnym logom nielen mesta, ale celého Slovenska, cez gotický Dóm sv. Martina, Michalskú vežu, pod ktorou sa začína turistami i Bratislavčanmi vyhľadávané Korzo, až po pôvodné i nové Slovenské národné divadlo či prekrásnu Medickú záhradu.