3. ročník konferencie CFO Fórum Slovensko znova privíta finančných lídrov zo Slovenska a z Českej republiky. Na tomto prestížnom podujatí, ktoré sa uskutoční 21. a 22. septembra 2016 v Bratislave, sa zíde vyše 200 účastníkov, ktorí budú mať možnosť venovať sa im blízkej téme: finančnému riadeniu firmy.

Tento rok sme sa rozhodli zamerať na „Spojenie Sveta Financií s Inováciami“. Okrem implementácií najnovších technológií a zefektívnenia vnútorných procesov, bude obsah programu netradične obohatený aj o prítomnosť start – upov. Cieľom tohto prepojenia je výmena know – how, získanie inšpirácie a posunutie oboch zdanlivo odlišných biznis modelov, start – upov a korporácií, vzájomne vpred.

CFO Fórum prináša jedinečnú príležitosť inšpirovať sa príkladmi z praxe a získať prehľad o nových trendoch na trhu. Spája v sebe okrem prednášok a prípadových štúdií taktiež panelové diskusie a interaktívne workshopy. Budete mať možnosť stretnúť finančných riaditeľov, členov predstavenstva spoločností, ekonomických riaditeľov, či finančných manažérov a okrem formálneho networkingu vás čaká aj oddychová, neformálna kokteilová recepcia.

Minulý rok prijal pozvanie na CFO Fórum samotný prezident Slovenskej republiky, pán Andrej Kiska. Tentokrát sa medzi prednášajúcimi objavia osobnosti ako Neil Sorahan, CFO spoločnosti Ryanair; Ivan Mikloš, bývalý podpredseda vlády a minister financií Slovenskej republiky, či traja držitelia ocenenia Finančný riaditeľ roka 2015 – zo Slovenska, z Českej republiky a z Poľska.

Konferencia sa koná pod záštitou British Embassy a v spolupráci so CFO Club Slovakia a asociáciou ACCA. Účastníci automaticky získajú ACCA certifikát s 14 CPD kreditmi. Pre zahraničných účastníkov sme zabezpečili simultánny preklad do anglického jazyka.

Prinášame vám ideálne prostredie pre profesionálny rozvoj a nadviazanie nových kontaktov v uzavretej spoločnosti profesionálov a dúfame, že aj tento ročník sa bude tešiť priazni a pozitívnemu ohlasu zo strany zúčastnených.

Kľúčové témy, interaktívna forma prednášok umožňujúca riešiť konkrétne otázky aj v malých skupinách odborníkov a jedinečná príležitosť stretnúť finančných riaditeľov z rôznych odvetví a európskych krajín, to je len niekoľko dôvodov, pre ktoré by ste si 3. ročník CFO Fórum Slovensko nemali nechať ujsť. Registrovať sa môžete priamo na stránke podujatia.